Proje Detayları

Sanal Çiçek Firmasına Yazılım Hizmeti Verildi - Eren Karagül | Kişisel Blog
Sanal Çiçek Firmasına Yazılım Hizmeti Verildi

Sanal Çiçek Firmasına Yazılım Hizmeti Verildi

Sanal Çiçek firmasına web yazılım ve barındırma hizmeti sağlandı. Sanal Çiçek firmasına Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri ,Balkan Ajans ve Phptemayı seçtiği için teşekkür ederiz.Sanal Çiçek Nedir;


Çiçekçilik sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran sanal çiçekçi, 2012 yılında kurulan bir kreatif düşünce ürünüdür. Kuruluşundan bu güne her geçen gün hizmet ağını geliştirerek genişletmektedir. Online ticaret faaliyetlerinin ilk örneklerinden biri olarak zaman kısıtlaması bulunanların imdadına yetişmektedir.

Geçmişte özel günlerinde, düğün, nişan, kutlamalarda saatler hatta günlerce çiçek seçimine zaman ayırmak gerekiyordu. Bu durumu ortadan kaldırarak çiçekçi mağazasını hedef kitlenin ayağına getiren sanalcicekci.com büyük bir açığı kapatmış bulunmaktadır.

E-Ticaret faaliyetlerinin hız kesmeden devam etmesi çiçekçilik sektöründe de olumlu yansımalarını göstermektedir. 2017 yılından bu güne 2 şubesi 15 binden fazla tedarikçi ağıyla çiçekçilik faaliyetlerine devam etmektedir.

Hakkında

Çiçekçilik sektörüne internet erişimli modern bir yaklaşım getirerek farkını kanıtlamaktadır. Çiçekseverleri hayatının unutulmaz günlerinde çağdaş hizmet şekliyle buluşturarak gerçek hayata sanal katkı sağlamaktadır. 2012 yılında kurulan ve çiçekçilikte büyük hizmetlere imza vererek 2017 yılına gelen firma ticari faaliyetlerini E-Ticaret sistemine entegre ederek yoluna devam kararı aldı.

Sanal çiçekçi yenilikçi bir sistemle müşterilerini güvenli ve hızlı bir şekilde bulunduğu yerden çiçeklerle buluşturuyordu. Henüz tanınmayan bir sistemle çiçek seçebilmek, görebilmek hatta gönderebilmek gibi özgür bir hizmetle müşterilerini buluşturdu. Müthiş bir hizmet şekli olan online ticaret yöntemini hedef kitlesini buluşturdu. Bu gün 15.000’ i aşkın tedarikçi be 300 çalışanla hızlı ve güvenli hizmet sunuyor.

Sanal çiçekçi, müşteri memnuniyetinde ve sektörde yenilikçiliğin öncüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sanal çiçekçi, hediyelik ürünler ve çiçek ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 7/24 bulunduğu yerden çiçek ve hediyelik ürün seçebilme arzu ettiği adrese gönderebilme özgürlüğü sunuyor.

Üretici ve ihtiyaç sahibini aynı noktada buluşturan online ticari faaliyetler arasında çiçekçilik öne çıkmaktadır. Saksı bitkilerinden, gül buketlerine, mimozadan taze papatyalara kadar tüm çiçekler görerek seçilebilmektedir. Muhatabına en güzel paketleme yöntemi ve şık notlarıyla güvenle ulaştırılmaktadır.

Detaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
16/09/2023
Bitiş Tarihi:
19/09/2023
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş