Proje Detayları

Mersuf Akademi | | Amazon FBA - E-Ticaret - Girişimcilik - Eren Karagül | Kişisel Blog
Mersuf Akademi | | Amazon FBA - E-Ticaret - Girişimcilik

Mersuf Akademi | | Amazon FBA - E-Ticaret - Girişimcilik

Amazon Türkiye'nin önde gelen firmalarından Mersuf Akademi'ye barındırma hizmeti ve yazılım hizmeti sağlandı. Mersuf akademi Türkiye'de kurulan amazon e-ticaretinin önde gelen firmalarındandır. Mersuf Akademiye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.Mersuf Akademi Neler Yapar?


Biliyorsunuz ki birçok Amazon eğitimi vs. bu işin danışmanlık eğitimini veren firmalar mevcut.Çalışcağınız firmanın size vericeği bilgiler çok çok önemli size neler kattığı çok çok önemli.Eğitim almak mantıklı ve güzel birşey fakat doğru kişiden eğitim almak gerekiyor.


Bazı firmalardan birçok şikayetle gelen öğrencilerimiz çok fazlasıyla var yüksek miktarlarda ücret ödeyip satış yapamayan birçok öğrenciden şikayet aldık ve bu duruma son vermek için aslında bu eğitim firmasını kurduk.Amacımız gerçekten eğitmek,detaylı öğretmek...


Birebir Eğitim veriyoruz videolu eğitimden çok farklı oluyor neredeyse öğrencilerimizin %90 oranında videolu eğitime erişimi olan kişiler bu videoları izledikleri halde demek ki eksik kalıyorlar ki bizden birebir destek alıyorlar.Sunduğumuz paketlerinin maddeleri çok çok değerli bağlantılar ve bilgiler bunların yanında birebir eğitimlerimizde girdiğinde tam anlamıyla size vericeğimiz maximum hizmeti sağlamaya çalışıyoruz ki gerçekten öğrenin Farkımız sadece bu..


Sizde Discord sunucumuza ön görüşme sonrasında gelebilir ve ortamı,öğrencilerimizin satışlarını,sohbet,sorularınıza yanıt ve ara ara yapılacak olan ek olarak discort topluluğumuza özel olan ücretsiz canlı yayın derslerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizleri Adım Adım Başarıya ulaştırmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. - Mersuf AkademiDetaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
01/07/2023
Bitiş Tarihi:
04/08/2023
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş