Proje Detayları

geunes.com | Kurumsal Web Hizmetleri - Eren Karagül | Kişisel Blog
geunes.com | Kurumsal Web Hizmetleri

geunes.com | Kurumsal Web Hizmetleri

Kurumsal Web Sitesi

Günümüzün en yaygın iletişim ve paylaşım aracı olan internet artık hepimizin hayatında olmazsa olmaz bir şekilde yer edinmiştir. Şahıslar, kurumlar, firmalar, küçük-büyük tüm işletme ve şirketler, dernekler, spor kulüpleri ve tüm meslek erbapları artık ürünlerini, hizmetlerini, fikir ve projelerini internet üzerinden çok kolay bir şekilde dilediği kitleye ulaştırabilmektedir.


Bu kitlelere ulaşmak için internet ortamında milyonlarca kullanıcısı olan yüzlerce sosyal medya platformları olsa da, kullanıcı sayılarının milyonlara ulaşması nedeni ile sesinizi duyurabilmek oldukça güçtür. İşte bu güçlüğü aşmanın en kolay ve en az maliyetli yolu bir web sitesine sahip olmaktır.


İsminizle, kurumunuzla ya da projelerinizle özdeşleşmiş bir alan adı(domain) ile oluşturduğunuz web sitesi sizin internet ortamında daha bulunabilir olmanızı ve hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz mesajı çok daha rahat vermenizi sağlar.


 


Web Sitesi Ne Katar?

Artık web siteleri kurumların imajı haline gelmiştir. 21.yüzyıl dünyasında insanlar bir ürün ya da hizmetin kendisini, içeriğini, üreticisini, tedarikçisini, satıcısını kısacası baştan sona tüm sürecini öğrenmek ve bilgi almak için internetten faydalanmaktadır. Özellikle sosyal medya platformlarındaki çok fazla kullanıcı olmasından kaynaklanan bilgi kirliliğini düşünürsek kendi firmanız ve ürününüzün imajını korumak için bir web sitesi aracılığı ile insanlara istediğiniz doğru mesajı muhakkak vermeniz gerekmektedir. 


Şöyle bir örnek verecek olursak; almış olduğumuz bir ilacın etkin maddesini ya da kullandığımız zaman oluşacak etkisini öğrenmek için ilacın içinden çıkan prospektüsü okumak yerine internetten o ilaçla alakalı arama yaparak kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara ve puanlara bakarak değerlendiriyoruz.


 


Web Sitesi Neden Gereklidir?

Sabah 9'da açıp akşam 18'de kapattığınız bir işletmeniz olduğunu varsayarsak akşam 18'den sonra müşteriler işyerinizi ziyaret etmek için ya da bilgi almak için ertesi günü beklemek zorunda kalacaklardır. Muhtemelen bu bekleme sürecinde müşterinin fikirleri değişecek, sizinle çalışmaktan vazgeçecek ya da başka alternatiflere yöneleceklerdir. 


İşte bir web sitenizin olması sizin 7/24 açık bir işletme olarak kalmanızı sağlayacak, gecenin herhangi bir saatinde bile müşterilerinizin işletmeniz ya da ürünlerinizle alakalı bilgi almasını, fikir edinmesini sağlayacaktır. 


Hatta biraz daha kapsamlı düşünürseniz günün her saati satılabilecek bir ürün ve hizmetiniz var ise bir E-Ticaret sitesi sayesinde yine mesai kavramı olmaksızın gecenin herhangi bir saatinde web sitenizden satış yapabilir, sabah daha işletmenize daha adı atmadan güne kâr ile başlayabilirsiniz.


 


Neden Geunes.com'dan Web Sitesi Hizmet Almalıyım?

Arama motorlarında web sitesi yapmak/almak istiyorum diye yazdığınız zaman karşınıza yüzlerce sayfa web sitesi çıkabilir. Çıkan her bir arama sonucu farklı fiyatlar, farklı hizmet taahhütleri ve farklı süreçler söyleyerek web sitenizi hazırlayacağını belirtirler. Geunes.com olarak sizlere başlangıçta belirtilen tek fiyat ve net süreci belirterek sonrasında herhangi bir fiyat artışı yaşamayacağınızın garantisiyle şeffaf bir teklifte bulunur:


24 Saatte Teslimat : Web sitenizi tasarım ve içerik olarak 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde hazır hâle getirerek internet dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapmanızı ve vakit kaybetmemenizi sağlıyoruz.


Domain ve Hosting Hizmeti : Eğer bir alan adınız(domain) yok ise sizlere alan adı ve depolama alanını(hosting) sunmuş olduğumuz web sitesi hizmeti dahilinde sunuyoruz. Web sitenizin ismini ve içeriğini güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.


Ücretsiz Destek Hizmeti : Almış olduğunuz web sitesi hizmetine ek olarak ücretsiz olarak 1 yıl boyunca 7/24 destek sağlıyoruz. Bu arada vermiş olduğumuz hizmet modeli "siz bize sorun ya da şikayetinizi iletin biz size 24 saat içerisinde muhakkak dönüş sağlayacağız" şeklinde değil, mümkünse o an, değilse de olabilecek en kısa süre içerisinde çözümlenmesi şeklindedir. Mutlu müşteri portföyümüzü artırmak bizim en büyük hedefimiz.


Kolay Yönetim Paneli : Site içeriğinizi dilediğiniz zaman değiştirirken ya da içerik yüklerken zorlanmamanız için sizlere olabilecek en kolay site yönetim panelini sunuyoruz. Kullandığınız herhangi bir popüler sosyal medya hesabında nasıl ki tek bir hareket ile fotoğraf, video, yazı ya da içerik yüklüyor ve siliyorsanız sizlere sunduğumuz yönetim panelinde de aynı kolaylıkla içerik düzenlemesi yapabilirsiniz. Ama yine de vaktinizin olmaması ya da kullanırken zorlanmanız durumunda bir üst maddede belirttiğimiz gibi sizlere 7/24 destek sağlıyor ve içerik düzenlemesinde de her zaman yardımcı oluyoruz.


Full İçerikli Hazır Site Teslimatı : Web sitenizin domain ve hostingini hazırladıktan hemen sonra dilerseniz içeriklerinizi bize iletebilir ve sitenin hemen aktif hâle gelmesini isteyebilirsiniz. Geunes.com hiçbir kullanıcısına bomboş bir site teslim etmez. Amacımız size ana hizmeti sağladıktan sonra geri çekilmek değil, hizmeti sağladıktan sonra sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde tam donanımlı olarak kullanmanızı sağlamaktır.


Ücretsiz Logo ve Görsel Desteği : Logonun bir kurum/markanın vitrini ve akılda en kalıcı ögesi olduğunun bilincindeyiz. Markanız için profesyonel ekibimiz ile sizin akılda kalmanızı sağlayacak olan logoyu web siteniz ile beraber ücretsiz bir şekilde oluşturuyoruz. Ama sadece bu da değil, web siteniz için özel ve özgün çalışmalarımız ile görsel destek hizmeti de sağlıyoruz.


 


Sonuç olarak;

Tüm bu hizmetler ve daha fazlası ile Geunes.com sizlere internet dünyasında hızlı ve dolu dolu bir giriş yapmanız konusunda hizmet sunuyor. Sıkıcı, basit ve standart tasarımların dışına çıkıyor ve sizler için geleceği kodluyoruz.

Detaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
01/11/2007
Bitiş Tarihi:
29/04/2022
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş