Proje Detayları

Dünya Etiket Barkod Sistemleri | dunyaetiket.com - Eren Karagül | Kişisel Blog
Dünya Etiket Barkod Sistemleri | dunyaetiket.com

Dünya Etiket Barkod Sistemleri | dunyaetiket.com

Etiket ve Barkod sistemleri kategorisinde hizmet veren Dünya Etiket firmasına Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri ve Balkan Ajans yazılım hizmetleri olarak web yazılım ve google işletme yönetim hizmeti verildi. Dünya Etiket firmasına bizi seçtiği için teşekkür ederiz.


Dünya Etiket Firması Hakkında;


Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde etiket (sticker),ribbon (ribon),yıkama talimatı, (akmaz,japon akmaz) ve barkod makinalarında yenilik ve gelişmeyi uygulayarak, sektörde daima A kalite ürünleri ve hizmeti ile global pazarda hizmet vermektedir.

Etiket teknolojisinde letter-press sistemi ile, bobinden bobine 8 renge kadar baskı yapabilen kendinden yapışkanlı veya yapışkansız her türlü etiket firmamızdan (Vellum, Kuşe, Termal, Polietilen, Polipropilen, Pvc, Termal Transfer Karton, Termal Karton, Silvermat, ve Whitemat v.b.) temin edebilir ve etiketlerin üzerine baskı yapabileceğiniz, her türlü etiket malzemesine uygun yazıcı ribonlarını ( Wax Ribbon, Wax/Resin Ribbon, Resin Ribbon ) firmamızdan alabilirsiniz.

Ayrıca barkod makinası olmayan müşterilerimize de özel ölçü ve istedikleri baskıyı anında barkod makinasından baskı yaparak tedarik edebiliyoruz.

Detaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
13/03/2021
Bitiş Tarihi:
16/03/2021
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş