Proje Detayları

Benim Ora Firmasına Yazılım Hizmeti Verildi - Eren Karagül | Kişisel Blog
Benim Ora Firmasına Yazılım Hizmeti Verildi

Benim Ora Firmasına Yazılım Hizmeti Verildi

Benim Ora firmasına web yazılım ve barındırma hizmeti sağlandı. Benim Ora firmasına Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri ,Balkan Ajans ve Phptemayı seçtiği için teşekkür ederiz.


Benim Ora Firması Hakkında;


Beni Mora ailesi olarak 2013 yılında İstanbul’ da ilk mağazamız ile ticari hayatımıza başladık. Halen 3 şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Yıllardır birçok tedarikçiden temin ettiğimiz konsept ürünlerle oluşturduğumuz geniş ürün yelpazemizi benimora.com web sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. 

Tescilli markamız olan Beni Mora’yı ülkemizdeki tüketicilerin tamamına ulaştırabilmek adına bayilikler verilmektedir. 

Franchising şartları için bize ulaşın...

Şirketimiz bu süreçte, gelişen E-ticaret sektöründeki en önemli eksiklik olan B2B alanındaki ev dekorasyon ve züccaciye kategorisindeki ihtiyaçları karşılamak adına www.benimora.com’ u kurarak tüm bilgi birikim ve tecrübesiyle bayilerine hizmet vermektedir. 

Güvenilir iş ortaklığı çerçevesinde bayilerimizden aldığımız güçle günden güne sistemimiz gelişmektedir. Karşılıklı kazan-kazan prensibi ile siz değerli bayilerimize/adaylarımıza verdiğimiz hizmette ilk gün ki heyecanımızı koruyarak çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. 

Detaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
02/10/2023
Bitiş Tarihi:
03/10/2023
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş