Proje Detayları

Ateşoğlu Süt Ürünleri | atesoglusut.com - Eren Karagül | Kişisel Blog
Ateşoğlu Süt Ürünleri | atesoglusut.com

Ateşoğlu Süt Ürünleri | atesoglusut.com

Ateşoğlu Süt, 1997 yılında 2030 rakımda olan organik bir toprak altyapısına sahip Ardahan yöresinde kurulmuş büyük bir gıda fabrikasıdır. Ateşoğlu süteBoğaziçi Net Bilişim Teknolojileri ve Balkan Ajans yazılım hizmetleri olarak web yazılım ve google işletme yönetim hizmeti verildi. Ateşoğlu firmasına bizi seçtiği için teşekkür ederiz.


Ateşoğlu Süt;


Ateşoğlu Süt, faaliyete başladığı günden bu güne kadar kaliteye olan hassasiyetiyle günde yaklaşık 15 ton peynir üretmektedir. Üretim sırasında üretimin her aşaması bilgisayar ortamında yapılmakta ve laboratuar kontrollleri ile denetlenmektedir.

Firmamız kullandığı bu yüksek teknoloji ile bölgenin sayılı tesisleri arasına girmeyi başarmıştır. Hijyeni ve kaliteyi hep ön planda tutan Ateşoğlu Süt, ürünlerin doğallığını ve damak tadına uygun lezzetiyle tüm Türkiye'nin tercih ettiği bir marka hâline gelmiş ve TSE belgeleri gibi sektörde bulunan firmaların haiz olması gereken belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Hedefimiz, çalışanlarımızla her zaman en kaliteli üretimi gerekleştirmek ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Detaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
04/03/2023
Bitiş Tarihi:
08/03/2023
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş